Catering

Szanowni Państwo, Drodzy Goście,

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę noclegową, która doskonale sprawdza się jako uzupełnienie naszej podstawowej działalności.

W odległości kilku minut spacerkiem posiadamy trzy Luksusowe Apartamenty, których poziom dorównuje najwyższej ofercie w swojej klasie. W urządzenie obiektów włożyliśmy dużo serca i jesteśmy pewni, że oprócz tego, iż na pewno spodobają się Państwu będą doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Lokalizacja w samym Centrum Sosnowca stanowi doskonały atut pod kątem mobilności. Niezależnie od tego czy poruszacie się samochodem, komunikacją miejską, czy też innymi środkami transportu – zawsze i wszędzie jest blisko a najważniejsze, że blisko do pozostałych naszych obiektów.

Apartamenty otwierane są za pomocą kodów przesyłanych Gościom SMS’em w dniu przyjazdu. Nie ma potrzeby kontaktu bezpośredniego z obsługą w celu odbioru kluczy. Niezależnie od tego czy macie zamiar przyjechać o godzinie 6.00 czy 23.00 jesteśmy zawsze przygotowani – zamki na kod powodują, że korzystanie z naszych obiektów staje się po pierwsze praktyczne, po drugie proste i wygodne.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Managerem obiektu:

tel. 533 333 235

tel. 530 382 658

oraz do odwiedzenia naszych witryn:

www.noclegisosnowiec.com.pl

www.apartamentyeuropa.pl

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta